כניסה ל-UPDATE

 

תקנון האתר – מרכז שלמים

תנאי השימוש

אודות האתר

ברוכים הבאים למרכז שלמים – המרכז לטיפול תפקודי – קוגניטיבי – רגשי.

האתר והחנות מופעלים על ידי נוהר אבלס, אורנה כוכב וגת ברמי  (“החברה”, “אנו”, “שלנו”, “אלינו” או “לנו”). ע.פ. 039773890, 024232258 ו- 021528120 באר שבע. 

המרכז מתמחה במתן מענה טיפולי ושיקומי, מתן הדרכה ופיתוח מוצרים טיפוליים למבוגרים ( בני 18 ומעלה ) המתמודדים עם לקויות קוגיטיביות תפקודיות ממקורות שונים.

מרכז שלמים מספק שרותי ריפוי בעיסוק ושירותי מטפלים שונים בתחומי מקצועות הבריאות הקשורים עם המרכז בהסכמי שיתוף פעולה.

באתר ניתן למצוא מידע מקצועי הנגיש לקהל הרחב ואינו מחליף ייעוץ מקצועי פרטני של אנשי מקצוע. המטפלים המופיעים באתר נבדקו ונמצאו ראויים, מתאימים ובעלי הסמכות מתאימות המאפשרות להם לספק שירותי מקצוע בתחום עיסוקם. מרכז שלמים אינו אחראי על כל התקשרות ואינו אחראי על טיב השירות המסופק ע”י המטפלים השונים. האחריות המקצועית וטיב השירות הינה של המטפל.

בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון: 0584505101 או  במייל merkazshleImim@gmail.com .

 1. 1. שימוש באתר

1.1 אתר זה הינו אתר אינטרנט שבמסגרתו מתבצעות מכירות ללקוחות קצה. כל רכישה או שימוש באתר ובתכניו כפופים לתנאי השימוש המפורטים להלן (“תנאי השימוש” או ה”הסכם”) המהווים חוזה בין הלקוח (“אתה”, “לך”, “לקוח”, “משתמש”) וביננו.

1.2 גלישה ורכישה באתר, קריאה או שימוש בתכנים המוצגים בו וכן בכל כלי או שירות אשר יעמדו לרשותכם דרך האתר מהווה הצהרה כי קראתם את תנאי השימוש, הנכם מודעים לתנאי השימוש ומסכימים לפעול לפיהם, וכי לא תהיה לכם או למשהו מטעמכם כל טענה או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה ו/או מי ממנהליה ו/או מי מעובדיה ו/או מן החברות הקשורות אליה, למעט טענות הקשורות בהתחייבות מפורשת של החברה על פי תקנון זה.

1.3 מרכז שלמים שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש, מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש, ותנאים אלה יחייבו מרגע פרסומם באתר.

1.4 אנו נהיה  זכאים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר תכנים מן האתר וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת כלשהי לגולשי האתר.

1.5 אנו נהיה  זכאים לשנות ו/או להפסיק ו/או להשהות בכל עת את פעילות האתר, וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת כלשהן לגולשי האתר.

1.6 האמור בתקנון זה בלשון זכר – אף לשון נקבה במשמע, וכן להיפך. האמור בלשון יחיד – אף לשון רבים במשמע, וכן להיפך.

 1. 2. המוצרים

2.1 אנו רשאים לשנות בכל עת, לפי ראות עינינו  את היצע ומגוון המוצרים באתר. עצם העובדה שמוצר מסוים הוצע למכירה באתר במועד כלשהו אינה מבטיחה שיוצע למכירה באתר גם במועד אחר.

נעשה את כל המאמצים על מנת לייצר ולספק לכם מוצרים באיכות הגבוהה ביותר. אם מסיבה כלשהי תקבלו מוצר פגום, נשמח להחליפו או לזכות אתכם בסכום הקניה. בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון, בדוא”ל או בהודעה מהאתר.

2.3 אופן הצגת המוצרים באתר ייקבע על ידינו מעת לעת על פי שיקול דעתנו הבלעדי. תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ותמונות האווירה אינן מחייבות  באופן כלשהו.

 1. 3. המחירים

3.1 המחירים המוצגים באתר מתייחסים למוצרים המופיעים בו בהתאם לפרטים שליד כל מוצר ומוצר. 

3.2 מרכז שלמים רשאים לשנות את מחירי המוצרים לפי שיקול דעתם הבלעדי ובלא צורך בהודעה מוקדמת.

3.3 המחיר המחייב הוא המחיר שמופיע באתר בעת ביצוע ההזמנה.

3.4 כל המחירים המפורטים באתר הינם בשקלים חדשים וכוללים מע”מ. דמי המשלוח יחויבו בנפרד בהתאם למדיניות האתר, מקום המשלוח וגובה סל הקניה.

 1. 4. רכישת מוצרים

4.1 בעת הרכישה תתבקשו למסור, בין היתר, פרטים אישיים שונים, כגון: שם, כתובת, מספר תעודת זהות, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי. עליכם למסור רק פרטים נכונים ומלאים.

4.3 לא תתאפשר רכישה סיטונאית של מוצרים באתר. במסגרת הרכישה באתר, תוכלו  להזמין ממוצר כלשהו אך ורק כמות סבירה. סבירות הכמות כאמור תהא נתונה לשיקולם הבלעדי של מפעילי האתר.

4.4 בסיום תהליך הרכישה יתקבל דף המציג את פרטי ההזמנה ומספר הזמנה ייחודי שיהווה אסמכתא לשליחת הזמנה.

4.5 מרכז שלמים רשאים לא לאפשר ללקוח מסוים לרכוש מוצרים באתר – וזאת מכל סיבה שהיא וגם אם הזמין בעבר מוצרים באמצעות האתר.

4.6 המידע המוזן לאתר הינו מאובטח. איננו שומרות את נתוני כרטיסי האשראי של המשתמשים.

 1. 5. התשלום

5.1 התשלום בגין קנייה באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי תקף בלבד, אשר הונפק על ידי אחת מן החברות הללו: ויזה, מסטרקארד, ישראכרט. בנוסף לכרטיס אשראי תקף, כאמור, עליכם להיות בעלי תעודת זהות ישראלית או דרכון בר תוקף.

5.2 אנו שומרות לעצמינו את הזכות להפסיק את השימוש באמצעי תשלום כלשהו באתר, להתיר שימוש באמצעי תשלום נוספים ולהחיל הסדרי תשלום שונים על סוגי כרטיסי האשראי או אמצעי התשלום, שאנו מכבדות.

5.3 תנאי ומועדי התשלום יהיו בהתאם לנוהג באתר בעת ביצוע ההזמנה.

 

 1. 6. אספקת המוצרים

6.1 המוצרים הנכללים בהזמנה יסופקו על ידינו בכפוף לאמור בתקנון זה

6.2 אספקת המוצרים בגין הזמנה שתתקבל תתבצע בכפוף לאישור העסקה ואמצעי התשלום ע”י חברת האשראי (בתשלום בכרטיס אשראי) ואנו שומרות לעצמינו את הזכות שלא לאשר תשלום אשר אינו מקובל עלינו עפ”י שיקול דעתנו הבלעדית.

6.3 אין באפשרותנו להבטיח כי ליקוט המוצרים יהיה נקי מטעויות אנוש. אנו, כמובן, נפעל לתקן כל טעות.

6.4 אספקת המוצרים שהוזמנו כפופה למלאי המוצרים שיימצא במרכז ההזמנות. מובן שלא תחויבו עבור מוצרים שלא יסופקו בפועל. לא תהיה לכם כל טענה, תביעה או דרישה כלפינו ו/או מי מטעמנו בגין מוצרים שלא סופקו (למעט אי חיובכם תמורתם).

6.5 נשתדל לספק את הזמנתכם כפי שהיא. במקרים בהם חלק מן הפריטים חסרים במלאי, נצור אתכם קשר על מנת להציע מוצרים חליפיים.

 

 1. 7. המשלוחים

7.1 משלוחים במסגרת האתר מבוצעים לכל חלקי הארץ.  

7.2 איסוף עצמי – ניתן להגיע לבאר שבע כדי לאסוף את ההזמנה בתיאום מראש,  לפי שעות הפעילות של העסק.

 7.3 זמן אספקה עד 5 ימי עסקים (נעשה מאמץ לקצר את זמן המשלוח עד כמה שניתן), בתנאי שהמוצר קיים במלאי (על פי המעודכן באתר). במקרים בהם יבוצע המשלוח באמצעות דואר רשום זמני האספקה יהיו כפופים לזמני השילוח של דואר ישראל.

7.5 עלויות המשלוח:

    משלוח לנקודת איסוף מבין רשימת הנקודות המפוזרות ברחבי הארץ, לפי בחירת המזמין – בעלות של 25 ₪  למשלוח. מחיר המשלוח יכול להשתנות מעת לעת בהתאם לשינויים שיבוצעו ע”י מבצעי השילוח. ובכל מקרה המחיר הקובע הוא המחיר המעודכן באתר בעת ביצוע ההזמנה.

7.6 משלוח חינם בהזמנות מ500 ₪ ומעלה.

7.7 מוצר שנשלח ולא נאסף/ השליח לא הצליח ליצור קשר – יוחזר אלינו וישלח בשנית בחיוב נוסף של עלות המשלוח.

7.8 מוצרים שאינם במלאי – במידה והוזמן מוצר שאזל מהמלאי תתקבל על כך הודעה לאחר ביצוע הרכישה ועד 24 שעות מרגע ההזמנה. מוצר שאינו במלאי – איננו יכולות להתחייב למועד חידוש המלאי ולכן לא נוכל לעמוד בזמני המשלוח הכתובים מעלה.

7.9 זמן האספקה של ההזמנה הינו על פי מועדי שירות המשלוחים בהתאם לבחירת הלקוח, ולא ניתן להתחייב למועדים מדויקים או להבטיח את איכות השירות של חברת המשלוחים. “מרכז שלמים”  עושה את מירב המאמצים על מנת שמוצריו יסופקו מהר ככל הניתן מרגע אישור ההזמנה. בכל מקרה ומכל סיבה שהיא “מרכז שלמים”  אינו מתחייב על זמן הגעת המשלוח ליעדו מרגע ביצוע ההזמנה. יחד עם זאת, בכל מקרה של תקלה באספקת המוצרים הנכם מוזמנים לפנות אל “מרכז שלמים” ואנו נעשה כל דבר שבכוחנו כדי לזרז את זמן המשלוח.

 

 1. מדיניות החזרת מוצרים, שינויים וביטולים

8.1 ניתן לשנות/לבטל הזמנה עד 24 שעות לאחר ביצועה באתר ובתנאי שלא נשלחה עדיין. במידה והמשלוח יצא לדרכו או נאסף – דינו כדין ביטול עסקה (ראו סעיף 8.5).

8.2 נהיה רשאיות לבטל את ההזמנה ובתנאי שמסרנו לכם הודעה על כך.

8.3 הנכם מתבקשים לבדוק את תכולת המשלוח מיד לאחר קבלתו ולהשוות אותו להזמנה ולחשבונית שנשלחה אליכם בדואר אלקטרוני עד 48 שעות ממועד קבלת המשלוח. בכל שאלה או בירור אודות ההזמנה שסופקה תוכלו לפנות אלינו בטלפון 058-4505101 או  במייל merkazshlemim@gmail.com. 

8.4 במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים בעקבות הבדיקה הנ”ל או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון שלכם לעניין המוצרים המסופקים, עליכם להודיע לנו על כך בתוך 48 שעות לאחר מועד האספקה. אנו נתאם אתכם את ההשלמה/ההחלפה/ההחזרה של המוצר/ים ו/או את החיוב/הזיכוי הכספי שלכם, לפי העניין וככל שמתחייב על פי כל דין.

8.5 הזמנתם והתחרטתם? תוכלו להחזיר את המוצרים באריזתם המקורית, שלא נעשה בהם שימוש, עד 5 ימים ממועד קבלת המשלוח. תוכלו לשלוח את החבילה דרך דואר רשום, עלות השירות יחול על הלקוח.  תקבלו על החבילה זיכוי באשראי, פחות עלות המשלוח החוזר ו5% דמי ביטול.

8.6 אם פתחתם את המוצרים, לא תוכלו להחזירם אלא אם כן היו מקולקלים.

 8.7 יודגש כי בכל מקרה שאינו מפורט לעיל, זכות הלקוח להחזרת מוצר וזכות הלקוח לביטול הרכישה תהיינה אך ורק בהתאם ובכפוף להוראות החוק, לרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981, הוראות חוק המכר, התשכ”ח – 1968, והוראות חוק כרטיסי חיוב התשמ”ו – 1986, ו/או בכפוף למדיניות האתר כפי שתהא מעת לעת.

 1. 9. מבצעים, הטבות והנחות

9.1 האתר רשאי להציע מבצעים, קופונים, הטבות והנחות מעת לעת, ולהפסיקם, להחליפם או לשנותם בכל עת בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.

9.2 המבצעים תקפים עד גמר המלאי.

9.3 במידה ונחליט להעניק ללקוחותינו מתנות ו/או הטבות כלשהן, בחירת המתנות ו/או ההטבות תהיה עפ”י שיקול דעתינו הבלעדית ונהיה רשאיות להפסיק ו/או לשנות את ההטבות ו/או המתנות כאמור בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

 1. 10. שעות הפעילות

10.1 הקלדה של הזמנה באתר אפשרית בכל שעות היממה, למעט אם האתר מושבת לצורך תחזוקתו  ו/או מכל סיבה אחרת.

10.2 ניתן להשאיר הודעת וואטסאפ בכל שעות היממה והיא תענה בשעות העבודה.

10.3 הזמנה ו/או שינוי הזמנה ו/או ביטול הזמנה באמצעות הטלפון אפשרית בשעות הפעילות  בלבד. שעות הפעילות יעודכנו מעת לעת על פי שיקול דעתנו, ללא צורך במתן הודעה מוקדמת, ויפורסמו באתר.

10.4 שעות הפעילות הינן כדלקמן:

ימים א’ – ה’ : 17:00 – 09:00 (מתשע בבוקר ועד חמש  אחר הצהריים) – במידה שלא מדובר בערב חג או בחג.

10.5 על אף האמור לעיל, מובהר בזאת כי ייתכן ויחולו שינויים/חריגות במועדי הפעילות ושעות הפעילות של המענה הטלפוני ואין אנו מחויבות למועדים אלה.

 1. 11. אחריות

11.1 לא נהיה אחראיות לנזק כלשהו (לרבות נזק לגוף) ו/או הפסד ו/או חסרון כיס (להלן: “נזק מכל סוג שהוא”) שייגרם ללקוח האתר ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה מרכישה המתבצעת באתר ו/או מאי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של הלקוח ו/או צד ג’ כלשהו, לרבות, רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו, רכישה המתבצעת על ידי קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או אפוטרופסו, פעולה שתבוצע באתר על ידי צד ג’ כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק, פעולה שתבוצע על ידי צד ג’ כלשהו תוך שימוש בסיסמת הלקוח באתר וכד’.

11.2 הלקוח יישא באחריות מלאה לנזק ו/או חסרון כיס מכל סוג שהוא שייגרם לו ו/או לאתר ו/או לצד ג’ כלשהו בגין טעות שביצע בהקלדת הנתונים, לרבות, טעות בהקלדת כתובתו, טעות בהקלדת פרטי כרטיס האשראי, טעות בהקלדת כתובת לאספקת ההזמנה וכיוצא באלה טעויות.

11.3 הלקוח פוטר אותנו מכל אחריות לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם לו ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר.

11.4 לא נהיה אחראיות, בכל הקשור לאתר, לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה ממעשה ו/או מחדל שאינו בשליטתנו, לרבות אך לא רק – מכוח עליון, כגון: מלחמה, רעידת אדמה, מזג אויר קיצוני וכד’.

11.5 לא נהיה אחראיות, בכל הקשור לאתר, לנזק מכל סוג שהוא שייגרם ללקוח ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה מתקלה בתקשורת (אינטרנט או טלפון או פקסימיליה) שתנבע ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של ספקי אינטרנט ו/או ספקי תקשורת טלפונית ו/או פקסימיליה באשר הם.

11.6 לא נהיה אחראיות לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, במישרין או בעקיפין, ללקוח ו/או לצד ג’ כלשהו, בכל הקשור למוצרים שיירכשו באתר ואשר צד ג’ שהינו היצרן ו/או היבואן שלהם סיפק אותם לאתר, והכל בכפוף לאחריות החלה על פי כל דין.

11.7 מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה לא נישא בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוח.

11.8 חלק מהתמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד.

 1. 12. קניין רוחני

12.1 כל זכויות הקניין הרוחני, תוכנה וכל העיצוב, הטקסט והגרפיקה של האתר, אופן בחירתם וסידורם, קוד המקור והתוכנה העומדים בבסיסו הנם והם יישארו בכל עת קניין שלנו (או של מעניקי הרישיון לנו לשימוש בהם). לא יוענקו לך או למי מטעמך, והינך מתחייב שלא לדרוש, כל זכות בעלות בקשר עם זכויות הקניין הרוחני האמורות. כל הזכויות הינן שמורות.

12.2שמורה למרכז שלמים זכות היוצרים על כל מידע ו/או תצוגה ו/או תוכנה כהגדרתה בחוק המחשבים, תשנ”ה – 1995 לרבות עיצוב גרפי, סימן מסחרי, אייקונים וסודות מסחריים, שפותחו ו/או תוכננו ו/או חוברו ו/או נוצרו על ידינו או שהזכויות בהם הועברו אלינו מצד שלישי.

12.3 אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו/או להשתמש בתכנים המוצגים באתר ו/או לעשות בהם כל פעולה, במישרין או בעקיפין, המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני שלנו, אלא אם התרנו זאת במפורש בכתב ומראש.

12.4השימוש באתר הינו לצרכים פרטיים בלבד.

12.5 אין לבצע באתר כל פעולה העשויה  לפגוע בפעילותו התקינה.

 1. 13. פרטיות

13.1 הפרטים האישיים שאתם מוסרים בעת ביצוע ההרשמה ולאחר מכן בעת ביצוע ההזמנה באתר יישמרו במאגר המידע. אינכם חייבים לפי החוק למסור לנו פרטים אלה ומסירתם תלויה ברצונכם בלבד.

13.2 יחד עם זאת, לא נוכל לספק את הזמנתכם אם לא מסרתם פרטים אלו. במהלך ביצוע רכישה יאספו על ידי האתר פרטייך האישיים הכוללים בין היתר את שמך המלא, כתובת מגורים, כתובת דואר אלקטרוני, טלפון וכיו”ב. השימוש במידע זה נועד על מנת לשפר וליעל את השירות באתר. למען הסר ספק, לא מתבצע איסוף של מספר כרטיס אשראי.

13.3 אנו שומרות לעצמינו את הזכות לאסוף מידע אודות הרגלי הקניה שלכם, צרכיכם, מוצרים שרכשתם, מידע או פרסומות שקראתם באתר, העמודים שצפיתם בהם, ההצעות שעניינו אתכם, אמצעי התשלום ששימשו אתכם וכל מידע אחר.

13.4 הנכם מסכימים בזאת כי כל הפרטים הנאספים על ידי המערכת במהלך הרכישה יאגרו במסד הנתונים של מרכז שלמים ויכולים לשמש אותנו לביצוע מחקר סטטיסטי ו/או ועל מנת ליידע אתכם בדבר מוצרים ושירותים העשויים לעניין אתכם ולשגר אליכם דברי פרסומת.

13.5את המידע כאמור ואת דברי הפרסומת נהיה רשאיות להביא לידיעתכם באמצעות (א) משלוח לכתובת המגורים שלכם; (ב) משלוח הודעות אלקטרוניות לכתובת הדואר האלקטרוני אשר מסרתם; (ג) הודעות מסרים קצרים, בין השאר לטלפון הסלולארי שלכם (SMS); (ד) מערכות חיוג אוטומטיות להעברת פקסימיליה או מסר קולי מוקלט לטלפון הנייד שלכם או הקווי.

 13.6נהיה רשאיות להשתמש בפרטים האישיים שמסרתם בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותיכם בעת השימוש באתר לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי  וכן לדיוור ישיר (במידה ואישרתם זאת בטופס פרטים אישיים), הן למבצעים והן לפרסומות, ובאישורכם תנאים אלה הנכם מביעים את הסכמתכם המפורשת לכך.

13.7הסכמתכם כאמור לעיל מהווה הסכמה לשיגור דברי פרסומת על פי חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס’ 40), התשס”ח – 2008. מובהר כי על אף הסכמתכם כאמור, אתם תהיו רשאים לחזור בכם מהסכמתכם זו על ידי משלוח הודעת סירוב לחברה בכתב או בדרך בה שוגר אליכם דבר הפרסומת.

13.8אנו מתחייבות שפרטי הלקוחות לרבות פרטי האשראי שלהם לא יועברו לצד ג’.

13.9במידה ונשלח למשתמש תוכן שיווקי באמצעות מערכת דיוור אוטומטית בניגוד לרצונו יש לפנות למרכז שלמים בדרך של ‘הסרה מרשימת תפוצה’.

13.10 מרכז שלמים רשאי לעשות שימוש ב”עוגיות” הנשמרות על גבי המחשב האישי שלכם. נציין כי בעוגיות לא נשמר אף פריט מידע שיכול לזהות את המשתמש באופן אישי ושמורה לך הזכות למחוק את ה”עוגיות” הללו בכל עת באמצעות הדפדפן.

 1. 14. כללי

14.1 לא תהא רשאי להמחות או להאציל או לסחור בדרך אחרת עם או את זכויותיך או התחייבויותיך, כולן או כל אחת מהן, לפי הסכם זה. לנו שמורה הזכות להמחות או להאציל בדרך אחרת את זכויותינו או התחייבויותינו, כולן או חלקן, לפי הסכם זה לכל אדם באשר הוא.

14.2 הסכם זה מכיל את כל ההתניות שהוסכמו ביננו בקשר לנושא שבנדון והם גוברים ומסייגים כל הסכם, הבנה או הסדר שקדמו לו, בין אם בעל פה או בכתב. יחד עם זאת, השימוש באתר כפוף למדיניות ונהלי ההפעלה שלנו כפי שיפורסמו מעת לעת באתר.

14.3 שום ויתור מטעמינו על כל ברירת מחדל שלך לפי הסכם זה לא ישמש או יתפרש כוויתור מטעמינו על ברירות מחדל עתידי כלשהן, בין אם יהיו אלו בעלות מאפיינים דומים או שונים. מתן ארכה או כל הימנעות או פייסנות מצדינו לא ישחררו אותך מאחריות, יסירו ממך אחריות או ישפיעו בכל דרך על אחריותך, בכל דרך שהיא, לפי הסכם זה.

14.4 במידה ותנאי מתנאי הסכם זה יקבע כבלתי חוקי, בלתי תקף או בלתי ניתן לאכיפה, אזי תנאי זה ייחשב כאילו הופרד מיתר תנאי ההסכם, והיכן שהדבר יתאפשר – לא תהיה לכך כל השפעה על התוקף והיכולת לאכוף את שאר סעיפי ההסכם.

14.5. למעט אם הותנה אחרת בהסכם זה, הודעות שימסרו לצד כלשהו יהיו בכתב ויימסרו במסירה אישית, בהודעות דוא”ל (למעט במידה ותשלח לנו הודעה לצורך ניהול הליך משפטי), יישלחו בפקס או באמצעות דואר משולם-מראש ללקוח בכתובת שסופקה לנו בכתובתה כפי שצוינה באתר.

14.6 על הסכם זה (ועל כל יחסים לא-חוזיים הקיימים בינך לביננו ) יחולו דיני מדינת ישראל ושני הצדדים מכפיפים עצמם בזאת לסמכות שיפוט בלעדית של בתי המשפט בבאר שבע.

עודכן בתאריך: 20.2.2023